Život je jako jedno velké minové pole...

Květen 2009

Čtvrtekk; 21.května | Super.blog.cz

21. května 2009 v 17:05 | Cj-adam |  Zápisník
Možná jste zaregistrovali ten menší spánek, co tu teď probíhal. Dnes je s ním konec. A co víc... zítra pokračuje. Je možné, že se za nějakou dobu zase zastaví a to už napořád, protože tady z toho bude fotogalerie.
Tento nápad mě postihl, už před dvěma týdny, když mi byla přidělena adresa http://super.blog.cz/
Rozhodl jsem se ze SuperBlogu (jak nýní sůj blog nazývám :D) udělat osobní stránky.

Proč? Mám dvě odpovědi:
-Tou první je náštěvnost. nemějte mě za nějakého chamtivce, ale již nyní mám na blogu přes 300 lidí, a to jsem TopList přidal před pěti dny. Není to vůbec špatné dozačátku. A já doufám, že se mi podaří získat stále čtenáře, jemiž jste i doufám vy.
-A také jsem se rozhodl pro tu fotogalerii. Myslím si, totiž že www.in-memoriam.blog.cz je přece jenom vhodnější než http://super.blog.cz/. Ovšem ta fotogalerie je pro mne zatím v nedohlednu.

A abych se ještě krátce zmínil k událostem (berte to jako poslední zápisek tohoto blogu, ovšem ne jako poslední článek!):

Dnes mám víc než dobrou náladu. Podařilo se mi napsat zeměpis na 1- ... a to jsem se bál trojky. :D Potom jsme psali celehodinovku z matiky na procenta a promile. Neznám nic jednoudušího. Navíc jsme mohli používat kalkulačky, neboť v testu byly vysoké čísla. A jak řekl kámoš: "Za chívli už nevypočítám bez kalkulačky ani 5+5!"
Myslím si, že to mám za jedna, a pokud tomu tak vskutku bude, můj boj o jedničku na vysvědčení, není marný!
A co bylo vrcholem úspěšného dopoledne? (Tímto setírám také všechny pochybovatele panujících názou, že jsem ten můj klobouk přece jenom ztratil! Vyvedu vás totiž z omylu.)
Spolužačka dnes sedmou hodinu, kyd jsmě měli franoužštiny, doběhla do třídy a řekla mi, že ve vedlejší šatně byl ten klobouk pohozený, a protože zrovna v té chíli se tam nacházela jakási holka z céčka, řekla spolužačce, že ten klobouk mi vzali její spolužáci. Zřejmě nevěděli komu ho berou, nebo by si to ještě rádi rozmysleli... :-p
P.S. It's ironie! ;-)

Takže nezapomeňte... Super.blog.cz!!!

CJ

Pátek; 15. května | Omluva

15. května 2009 v 17:36 | Cj-adam |  Zápisník
Omlouvám se, že teď nepíšu, ale připravuji zajimavý projekt, který se již brzy ojeví na blog.cz.
Čekejte v brzké době.

P.S. Jakmile bude projekt zprovozněn, napíši taky článek o té exkurzi, jak jsem už psal.

CJ

Pondělí; 13.04 | Fotbal nebyl...

13. května 2009 v 17:45 | Cj-adam |  Zápisník
Ten design, co vidíte nalevo není můj. xD Je to design blogu http://karinka28.blog.cz/, a co musím uznat, je to, že je to jeden z designů, který mi přijde jako jeden z nejpropracovanějších na blog.cz vůbec. Já osobně bych sice nevolil takové barvy, ale, to jak je ta struktura toho designu udělaná, mě fascinuje.

Ale abych se dostal dál. Bylo oznámeno, že fotbal ve Starém městě se ruší, takže kluci dnes nikam hrát nešli. To pro mě byla, alespoň malá, náplast, že nebudu ve škole jen z několika idioty. Ikyž je pravda, že bych ve třídě byl i pár borcama. :D

11. května | Divná nálada aneb nominace na turnaj ve fotbale

11. května 2009 v 20:11 | Cj-adam |  Zápisník
Dnes ráno jsem měl blbou náladu. Ani nevím proč... prostě mám vždycky po prodlouženém víkendu blbý pocit z učení a celého toho kolotoče kolem.
Navíc jsem se modlil, abych byl nominován ve středu na fotbalový turnaj ve Starém městě. Bohužel se tak nestalo...

Děda v akci!

11. května 2009 v 14:36 | Cj-adam |  Tvorba
Je jeden takový týpek. Je to borec. Je to šampón. xD

Ne... na rovinu. Chci vám sem dát mnou setřihaný trailer na nový "divný seriál" o jednom dědovi. Je to děda toho týpka, co jsem vám popisoval. Natačí svého dědu ještě s kámošem a různě ho provokují. Většiou video bývá dlouhé okolo pěti až osmi minut. Vím, že je to pěkně sprostý, takhle natáčet dědu, ale já s tím nic neudělám a vždycky si kotelně u toho směju. Oni, ti hňupi, mu adjí třeba kýbl nahlavu, nebo na něj hodí slipy,... nebo mu nadávají, zabarikádují mmu schody... no mohl bych jmenovat dlouho . . .
Zde je tedy mnou stvořený trailer. Videa, která tam uvidídíte jsou dělané tím týpkem Brimem, nikoli mnou.

Jinak k traileru: Prvních pět seknud je jen černá obrazovka-a to schhválně. Tak si nemyslete, že vám nejede obraz. ;-) Konec jsem nějak podělal a jede tam tedy po skočení asi minutu ještě černá obarzovka. Tuto chybu jsem zjistil, až když to bylo nahrané na streamu.


Eminem se vrací!

9. května 2009 v 10:23 | Cj-adam |  Zápisník
Dnes ráno jsem otevřel noviny, že se mrknu co jenovýho. Zběžně jsem tedy prolistoval MF DNES a když jsem se dostal k rubrice Scéna, vybafl na mě v zápatí stránky Eminem s titulkem: "Po téměř pěti letech vychází nová deska nejslavnějího bílého rapera. Nazval ji Relapse."
Hey, ty jo! Celkem mě to zaskočilo, myslel jsem, že už skončil, ale on pokračuje. Mazec! Prej' během několika týdnů se to má objevit i u nás. Uvažuji, že sito his new CD koupím.

CJ

Záležitost s kloboukem

7. května 2009 v 21:21 | Cj-adam |  Zápisník

Stala se mi dost nepříjemná věc, která mnou otřásla... je to... ZTRÁTA MÉHO MILOVANÉHO KLOBOUKU!

poDivnej' den

6. května 2009 v 19:00 | Cj-adam |  Zápisník
Když jsem se Vás předevčírem v minulém článku ptal, jestli by se vám zde, na tomto blogu, líbila rubrika o PSP, moc se vás nevyjádřilo. Vlastně jen Mattybo. Nevím čím to je. Zřejmě se vám nechce psát, že? xD
Proto, sem k tomuto článku, přikládám anketu, na kterou prosím odpovězte.

Blaise Pascal-referát na A3

6. května 2009 v 18:56 | Cj-adam |  Tvorba
Tak nějak mě napadlo, že bych sem mohl šoupnout fotky toho mého referátu o Blaise Pascalovi. Ty fotky nejsou moc ostré, ale aspoň něco.

Úspěch s Pascalem

4. května 2009 v 19:28 | Cj-adam |  Zápisník
Dnes jsem učitelce před začátkem druhé hodiny donesl toho Pascala. Končila jí tam zrovna hodina s osmákama a já teda vešel se svým referátem na A3 o Pascalovi.
Na rovinu-musím říct, že jsem od této učitelky, co učí matiku a fyziku, nikdy nesklidil nějaké ovace. Když jsem jí ho ukázal, řekla:
"Ten je krásnej!"
Sem na ni tlemil: "Cože to? To jako vážně? To myslíte ironicky ne?!"
"Ale ne, ten je fakt pěkný." a začala ho ukazovat osmákům.
Mi ty vole spadla čelist. Celkem jsem hleděl. Já si myslel kdovíjak to nemám hnusné... a nic xD


Hodina a půl zábavy

3. května 2009 v 18:17 | Cj-adam |  Zápisník
Hey, ty jo! :D
Dnes jsem šel do kina na Madagaskar 2 a musím říct, že jsem se řezal hodinu a půl v kuse. Asi ze všech nejhlasitěji...

Ucho, intimně, zajímavě a zábavně!

2. května 2009 v 11:27 | Cj-adam |  Zápisník
Hned na úvod: Nebojte, nebudu tady rozepisovat nějaký intimní koniny. ;-)

Včera jsem si šel s kámošem zakopat na umělku (umělá tráva jako stvořená pro fotbal) fotbálek. Byly jsme jen ve dvou a tak se střídali v brance a průběžně na sebe pálily děla. To byla celkem pařba a bavilo nás to asi hoďku a půl, než jsme vypili všechno pití. Potom jsem se vrátil domů a chatoval na ICQ s takým jedním typanem. :D
Sdělil jsem mu, že mám new blog. Se šel na něj mrknout a samozřejmě hned psal: "Vidím tvoji fotku." :D Tož jsem měl strach jestli jsem mu nezpůsobil infarkt, ale že prej ne. Haluz! (Já vím, že je ten text kostrbatý, ale to neřešte-jsem ze cviku.)
Pak jsem mu řekl, ať mi "pošle svou fotku, ať vidím jaké je vlastně ucho." (ucho-takový středoškolský výraz. - Jak vlastně vypadá v obličeji.) Napsal mi, že "ok".
Za chvíli jsem si již otvíral soubor s jeho obličejem:

In wolf memoriam

1. května 2009 v 13:08 | Cj-adam |  Layouts
→Tak tohle je první design na tomto blogu.
→Není nic moc, vím to, ale musíte vzít v potaz, že jsem naposledy designoval někdy koncem ledna.
→Myslím, že se ale i přesto tak nějak povedl.
→Až na to menu. Přijde mi nějak kostrbaté. ↓↓↓
→Jinak jsem ho trošku okopčil od blogu Davose. Lze si všimnout...
→Celkový dojem je, ale vcelku dobrý.

Použité programy:
-Malování
-Adobe Photoshop CS 2

Rate:
Záhlaví 7/10
Menu 5/10
Barvy 3/5
Písmo 2/5
Celkem: 17/30 (spokojenost 60%)

Náhled: